Home » Aktuální téma, Foto, MTB, Pozvánky k závodění, Silniční cyklistika, Závody

18. ročník TOUR DE BRDY startuje 8.6. ve Strašicích

Submitted by on Pondělí, 3 Červen 20244 Comments
18. ročník TOUR DE BRDY startuje 8.6. ve Strašicích

1. závod Galaxy Stevens série 2024 TOUR DE BRDY startuje v sobotu 8.června 2024 ve 12:00 hodin ve Strašicích u Rokycan. Pro účastníky je připravena trasa s jedním hřebenovým prašným úsekem na vrchol Prahy. Nová 75 km dlouhá Trasa provede závodníky tím nejlepším z Brd.  Ze Strašic vyjedou po nové silnici ,,na zahřátí ‘‘ částečně stoupání na Hlavu a do Zaječova. Ze Zaječova začíná stoupání na Hejlák nyní nově s okruhem směrem k Valdeku a zpět na Hejlák. Na křižovatce U Bílého křížku se trasy potkají a pokračují přes letiště na bunkry s vrcholem Houpáku, kde se většinou rozhoduje o složení první skupiny.

Trasa dále vede okolo vrcholu Tok s 18 % stoupáním na Korunu a dále dlouhý mírný sjezd k Pilské a Lázské přehradě. Další pozvolné stoupání přes Skelnou Huť až na vrchol Prahy 865 m.n.m. nás dostane na nejvyšší bod trasy. Sjezd přes Roviny ke Třem trubkám je dost rychlý  a stoupání přes Kočku k Padrťským rybníkům nabízí poslední velké stoupání. Nově se jede k Červenému lomu a Teslínskou cestu zpět na hráz Padrťského rybníka a přes Bahna zpět do Strašic , kde je finálové kostkové stoupání s cílem ve sportovním areálu. V cíli čeká na absolutní vítěze 10 000,- Kč a ocenění pro první 3 v deseti věkových kategoriích a tombola o Pravé Pivní lázně v Chodovaru a mnoho cen.

Pro děti a mládež do 15 let je připraven závod na cyklookruhu ve Strašicích.

Účastníci a doprovod se můžou těšit na občerstvení z kuchyně restaurace Na poště, Zlatou 11% z Chodovaru a originální minerální vodu IL Sano s novou pivní příchutí Hoppy.

Závod je určen pro příchozí amatéry, masters, elite, juniory, ženy a děti a je vypsán na 75km pro silniční i terénní kola.

Závod je součástí série závodů ČSC, Roadcup, Galaxy Stevens série, Giant liga, ZAL

Trasa: 75 km Velká cena obce Strašice,,– start: Strašice / sportovní areál –směr Zaječov- Dobrotivská – k Valdeku – Hejlák – Houpák( bungry) – Hořovská – Borská – rozcestí U Vojáka vlevo – Jeřábecká – Obecnická – Pilská přehrada – Lázská přehrada – Skelná Huť – Brdecká – Havelská –Borská –Tocká – Praha –Na Rovinách – Tři Trubky –– Zábělá –Červený lom – Teslínská – Altánská – Padrť – Padrťské rybníky – Bahna – Strašice – cíl cca ve 14 hodin odkaz na trasu: https://mapy.cz/s/jemuzukena   – úprava trasy možná podle aktuálního stavu.

Vyhlášení vítězů hlavního závodu ihned po dojezdu v 14.00 h.
Celkové vyhlášení a tombola v 15.00 hodin pro 1.- 3. místo v každé kategorii. Absolutní vítězové:1.místo 5000,- Kč 2.místo 3.000,- Kč 3.místo 2 000 Kč
Startovné:

Trasa A: 300,-Kč pro předem přihlášené do 30.dubna/ 500,- Kč pro přihlášené do 2.června/ 700,- Kč pro přihlášky před startem.

Trasa B: 100,- Kč (bez občerstvení) Úhrada startovného na účet 2301214714/2010 Variabilní symbol platby uveďte prosím vygenerovaný kód z přihlášky www.4timing.cz

Kategorie hodnocené :
Road Cup – Trasa A ( 75 km)
A/muži Elite/U23 s licencí cena Chodovaru
B/muži Amateur / licence amatér nebo příchozí 19 – 39 let- Velká cena IL SANO
C/muži Masters C1 – 40 – 49 let – cena Kovovýroba DEZORT
D/muži Masters D1 -50 a více let – cena Cyklomax s.r.o.
E/ženy/juniorky Z1 – 15 – 39 – cena SBS IVA s.r.o
F/ženy Z2 – starší 40+ – cena Scott sport

G/junioři/ kadeti 15–18 let – cena PENCO sportovní výživa

TRASA B Dětská ( 600m asfaltový okruh ve sportovním areálu Strašice ) 3 – 5 -7 km
H/žáci starší 13-14 let 20x cena Big Bar
CH/žáci mladší 11-12 let. 15x cena Progress Sportswear
J/Předžáci 8 -10 10x. cena Sweep sport

Prezentace: neděle od 9:30 do 11:00h vyzvednutí čísel.
Kancelář: Strašice v místě startu – sportovní areál
Sprchy a šatny: Muzeum a turistická ubytovna Strašice
Ředitel závodu: Zdeněk Rubáš 603 917 656
Další info: http://www.sparta-cycling.cz/

https://prihlasky.4timing.cz/tourdebrdy/

www.galaxy-serie.cz

AC SPARTA PRAHA cycling z.s.

4 Comments »

  • 먹튀검증소 said:

    먹튀검증소: https://nktoday.kr/

  • elektriker said:

    What a fantastic article! The clarity and detail with which you explained the topic are truly commendable. Readers will greatly benefit from the depth of knowledge and useful information presented. It’s evident that your understanding of the subject is profound. Anticipating more of your exceptional work. Thank you for enlightening us with your expertise.

  • yeniyetmə porno said:
  • zvinonyadzisira zvevechidiki said:

Leave your response!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.