Home » Aktuální téma, Foto, Závody

OZP 50 Podralsko – 1. závod Galaxy Stevens série odstartuje tuto neděli!

Submitted by on Středa, 7 Červen 20232 Comments
OZP 50 Podralsko – 1. závod Galaxy Stevens série odstartuje tuto neděli!

OZP 50 Podralsko – 1. závod Galaxy Stevens série odstartuje tuto neděli!

Přípravy na 13. ročník cyklistického závodu horských kol vrcholí! Na závodníky čekají 2 trasy závodu na 63km a 27km, dětský maraton na 27km a také dětské závody v areálu závodu. Na trase 63km je vložená kategorie gravel! Nabízí se tedy otázka zda vyhraje gravel nebo bajk? To se dozvíme již tuto neděli!

Online registrace končí tuto středu ve 22:00, tak neváhejte s přihláškou! Jednotlivé tratě se plní! Přihlášku do závodu naleznete zdehttps://www.mtbpodralsko.cz/…ce/

Ve startovním balíčku na vás čeká řada dárků. Cyklistické ponožky pro prvních 250 závodníků, od Partnera High5 gel a tyčinka nebo od Alpy chladivý gel! V cíli na všechny závodníky čeká účastnická medaile!

Celkový vítěz a vítězka na dlouhé 63km trase získá voucher v hodnotě 10.000,- na obytný vůz od firmy Karavany Česko! Pro první tři nejlepší závodníky v jednotlivých kategoriích čekají originální poháry!

Letošní tombola bude velice bohatá! Hlavní cenou je sportovní zájezd od CK Trip v hodnotě 10.000,-. Nebudou také chybět voucher na karavan od firmy Karavany Česko a další ceny od CykloŠvec, Stevens, Galaxy, Cyklostar, Bikeplan, KMC, Alpy a High5!

Během celého dne budete moci navštívit expo zónu našich partnerů a zakoupit jejich výrobky. Před závodem můžete nakoupit ve stánku High5 sportovní výživu, Eleven bude nabízet sportovní oblečení a doplňky, Alpa chladivé gely a masážní výrobky, Endorphin Republic bude zdarma nabízet servis kol. Jejich stánek bude také na trase závodu u občerstvovací stanice, kde vám pomůže vyřešit zdarma vaše defekty! Nebude také chybět Tým silniční bezpečnosti a v areálu bude také vystavený obytný vůz od firmy Karavany Česko! Pro nejmenší děti bude připraven skákací hrad!

Již 10 dní běží charitativní aukce dresů od známých cyklistů pro Aničku Slancovou, která je po těžkém pádu v rámci světového poháru ve fourcrossu na vozíčku. Do aukce věnoval svůj dres Ondra Cink, Jaroslav Kulhavý, Martin Stošek, Jan Strož, Karla Štěpánová, Terka Neumanová, tým D2mont Merida a další závodníci. Aukce probíhá na facebooku a v den závodu bude probíhat také v areálu závodu. Cca ve 14:00 bude aukce ukončena. Před vyhlášením jednotlivých kategorií budou dresy předány a Aničce Slancové bude předán šek za vydražené dresy. Pojďte tento projekt podpořit a přispět na nákladné rehabilitace bez kterých se Anička neobejde! Moc děkujeme!!!

Odkaz na aukci naleznete zde: https://www.facebook.com/groups/1878727772496080/

V neděli se na vás těšíme!

Pořadatelský tým Eleven Head CST Cyklolive

50 PODRALSKO – CYKLISTICKÝ ZÁVOD HORSKÝCH KOL
Lukáš Gamba – ředitel závodu
Jiráskova 302/21
Liberec 460 01
Tel: +420 734 571 394
E-mail: mtbpodralsko@seznam.cz
Web: www.mtbpodralsko.cz

2 Comments »

 • Crypto projects said:

  Grеetings! Verу helpful advice іn this particular article!
  It’s tһе little ϲhanges that make the mօst significant changes.
  Mаny thankѕ for sharing!
  Crypto projects

 • Crypto said:

  I aƄsolutely love yoսr site.. Excellent colors & theme.

  Ꭰiԁ you build this site yoսrself? Pⅼease reply bacқ aѕ I’m wanting to cгeate my veгy oᴡn site
  andd wouⅼԁ love to find out wheere youu got this from or juѕt what tһe
  theme iis cаlled. Appreⅽiate іt!

  Μy site Crypto

Leave your response!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.