Home » Aktuální téma, Foto, Týmy & závodníci

Září v KC Slavia Praha

Submitted by on Středa, 5 Říjen 2022107 Comments

V září výsledky i oslavy Měsíc září se ze slávistického hlediska skutečně povedl a to hned v několika závodech. 6.9. se v Plzni Na Rapidu konala VC 130 let cyklistiky ve Slavii, Jiří Hledík obsadil, jako nejstarší účastník, 3. místo v kategorii nad 55 let. Dařilo se však i ostatním, Karel Kopr si z Mistrovsví ČR Masters na dráze přivezl stříbrnou medaili a celkově napříč všemi věkovými kategoriemi, obsadil 4.místo ve stíhačském omniu. V pěkných výsledcích pak pokračoval 13.9., kdy v 11.díle Giant ligi vyhrál kategorii Masters. Medailové umístění opět v kategorii Masters obsadil na horských kolech Jan Kučera, který byl osmý v tradičním závodě Ocelák, což v kategorii nad 50 let představovalo 3.místo a druhé místo v kategorii obsadil na závodě Novopacký MTB maraton. Dobře jezdila i dvojice juniorů, která sice na medaile nedosáhla, ale jejich výsledky jsou pro nás nadějí na medaile do budoucna. Tradiční přehled výsledků naleznete jako vždy níže, děkujeme za podporu a jako poděkování za přízeň, vás  srdečně zveme na Slávistický týden s cyklistikou. Ten začíná 28.10. závody v pražském Motole. Poslední říjnovou sobotu a neděli vás zveme na cyklojízdy ze Sláve  na místa posledního odpočinku našich významných členů  Hausmana  a Haupta sraz vždy v 9:00 před stadionem Slávie v Edenu. Ve čtvrtek 3.listopadu, pro vás máme připraven slavnostní narozeninový večer ve Strašnickém divadle a první říjnovou sobotu vás ČKV zve na tradiční ukončení cyklistické sezóny na Letné – Pražská míle.

2.9. Mistrovství ČR Masters ve sprinterských disciplínách: K.Kopr 15 místo.

3.9. Mistrovství ČR Masters ve stíhačských disciplínách: K.Kopr 4 místo absolutně, 2.místo kat M45.

3.9. Tour de Zeleňák: J.Marek 34. místo, J.Machát 56.místo

4.9. Český pohár Juniorů Ostrava: J.Mayer 35. místo

4.9. Extraliga Masters  Svijany:  6.místo  J.Machát

6.9. VC 130 let cyklistiky ve Slavii:  3.místo J.Hledík kat. M55, K.Kopr, J.Machát a J. Mayer dojeli v hlavním pelotonu bez určení pořadí (závod předčasně ukončen pro nepřízeň počasí).

10.9. Extraliga Masters  Pardubice Časy:  5.místo  K.Kopr M45

13.9. GP Inkomo 11.díl Giant liga Plzeň : 1.místo K.Kopr Masters, 7.místo J.Mayer a 9.místo J.Machát oba junioři.

17.9. Novopacký MTB Marathon: 2.místo J.Kučera Masters M50.

20.9. GP Dudatec 12.díl Giant liga Plzeň : 6.místo K.Kopr Masters, 12.místo J.Mayer Junior

25.9. Ocelák Sázava: 3.místo J.Kučera Masters M50/ 8.místo v absolutním pořadí bez kategoríí.