Home » Aktuální téma, Foto, Týmy & závodníci, Závody

Lukáš Smola vyhrál závod do vrchu Cunkov

Submitted by on Čtvrtek, 1 Srpen 2019No Comment

Závodníci Spartaku Písek Galaxy CykloŠvec Stevens byli úspěšní ve 49. ročníku závodu do vrchu Cunkov. Oldřich Míka vyhrál mezi muži nad 50 let, Lukáš Smola /Toi Toi Cykloklub Slaný/ na Galaxy Star vyhrál celkově, Tomáš Kudlák dojel 8. mezi muži 19 -29 let a Jiří Němec 7. mezi muži nad 60 let. V soutěži týmů Galaxy CykloŠvec Stevens ve složení – Oldřich Míka, Lukáš Smola a Tomáš Kudlák obsadili 1. místo v tomto 10. závodě JAL 2019. 11. Závod JAL se jede 10.8. v Záboří u Blatné jako Memoriál Christiana Battaglii. Na stejné trati se zde pojede odpoledne i Český pohár na silnici mužů elite.