Home » Aktuální téma, MTB, Týmy & závodníci, Video, Závody

Tomáš Slavík zpět v sedle a hned na bedně!

Submitted by on Čtvrtek, 15 Říjen 2015No Comment
Tomáš Slavík zpět v sedle a hned na bedně!

Tomáš Slavík se po svých několikaměsíčních komplikacích se zdravím vrací zpět na závodní tratě. O víkendu se zúčastnil další zastávky City DH World Tour v Bilbau a City DH v Bermeu, kde skončil za účasti světové špičky na 4. a 3.místě.

“Prakticky se dá říct, že jsem od dubna až do teď pořádně netrénoval. Ke konci července jsem nahrotil JBC 4X Revelations 2015 a to byl vlastně můj jediný závod. Přes angíny, nachlazení, záněty, urvaný kotníky, operace mandlí a další nádhery jsem se konečně dopracoval k tomu, že opět začínám trénovat a závodit.

Do Španělska jsem nejel s očekáváním dobrého výsledku, jelikož oproti klukům jsem fyzicky stále hodně pozadu a musel jsem vše dohánět v jiných pasážích. Žádná sranda to nebyla, ale pocit být zpět na kole a závodit je prostě lék na vše. Všechny tmavé chvíle šly stranou a jak tréninky, tak i závod jsem si strašně užíval. V Bilbau, kde byla další zastávka světové tour jsem ve finále po menších chybách ztrácel 0,9 s na vítěze a bral jsem nepopulární 4.místo a v dalším závodě v Bermeu jsem skončil 0,6 s od nejrychlejšího času na 3.místě.  Každej závod měl něco svýho a já jsem byl rád, že jsem si mohl pořádně zazávodit. Sice stále nejsem fyzicky a výsledkama, tam kde bych chtěl být, ale je to zase nová motivace a o to víc mě to nutí na sobě makat. Za měsíc máme finální kolo světové série v Mexiku, tak doufám že už na tom budu lépe a posunu to zase trochu dál….”

Bilbao 2015 City DH World Tour – Tomas Slavik final run

https://www.youtube.com/watch?v=Oc_6_5q3Gkc

Bermeo 2015 – Tomas Slavik final run

https://www.youtube.com/watch?v=bFK8sqaTi7U

Přístí závod City DH World Tour se jede 21.11., kde se rozhodně o celkovém vítězi celé Tour! Pro více informací sledujte sociální sítě a webové stránky Tomáše Slavíka

www.tomasslavik.com

www.facebook.com/tomslavik63

Foto credit: Alberto Armada, Aitor Bernaola, Mikel Taboada

Comments are closed.