Home » Technika & Recenze, Tip týdne

Tour de France 2014

Submitted by on Neděle, 6 Červenec 2014No Comment
Tour de France 2014

Začíná 101.ročník Tour de France. Startují zde týmy, které používají komponenty, které do ČR a SR dováží CYKLOŠVEC –  např. Deda elementi – Europcar a Lotto Belisol.
Týmy NetApp-Endura s českými jezdci Janem Bártou a Leopoldem Königem a Kaťuša používají výrobky RSP www.cyklosvec.cz/rsp
Movistar s Alejandrem Valverdem se představí v přilbách Catlike.

Cannondale v čele s Petrem Saganem pojede na galuskách Kenda. Plášť Kenda Kountach je oficiální tréninkový plášť Pro Tour Teamu Cannondale Pro Cycling na němž trénuje i Peter Sagan.

Nový katalog Kenda Evolution v češtině máme vytištěný – najdete ho nejen v prodejnách CYKLOŠVEC. Je ke stažení: zde

CYKLOŠVEC je také oficiálním dovozcem dílů a doplňků Tour de France do ČR.

Je to nedostižná cyklistická ikona známá milionům přihlížejících stejně tak jako stovkám milionů televizních diváků ve 200 zemích, která mediálním povědomím o sobě daleko předstihuje všechny další cyklistické značky.

Vyberte si z produktů Tour de France

Tour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de FranceTour de France

Comments are closed.