Home » Aktuální téma, Foto, MTB, Silniční cyklistika, Závody

Sparta Praha na prvních letošních závodech na silnici a MTB

Submitted by on Středa, 25 Březen 2015No Comment

Jan Stöhr dojel na 34.místě v prvním letošním závodě na 153 km. Sparta se při vjezdu do finálových čtyř okruhů, kde už nebyl možný doprovod mechanických vozidel potýkala s defekty Fiala, Červenka i Dlask. Náročný závod dojelo pouze 67 startujících ze 160.
Na Pražském poháru poprvé vyzkoušel terén Lukáš Kobes a dojel na 6. místě.

Výsledky (153 km):

1. Grossschartner 3:39:50, 2. Mühlberger (oba Rak.) stejný čas, 3. Tratnik (Slovin.) +16, 4. Polnický (ČR), 5. Bajc (Slovin.) oba +1:06, 11. Turek +1:07, 25. Bucháček +1:25, 34. J. Stöhr +2:35, 48. P. Stöhr +6:11, 50. Kalojíros (všichni ČR) +6:11.

Pražský MTB pohár na Zličíně vyhrál Škarnitzl

Rekordní účast zaznamenal první letošní závod Pražského MTB poháru na Zličíně. A doprovodilo jej i velmi kvalitní startovní pole. Vítězství mezi muži vybojoval Jan Škarnitzl z týmu Sram Mitas Trek, který vyhrál o 58 vteřin úpřed Jiřím Novákem (Betch Superior Bert) a o dalších deset vteřin zpět byl Martin Stošek (Sram Mitas Trek).

Výsledky muži:
1. Škarnitzl (Sram Mitas Trek) 1:07:25, 2. Novák (Betch Superior Bert) +58, 3. Stošek (Sram Mitas Trek) +1:08, 4. Lukeš (Author Team Stupno) +1:23, 5. Tvrdík (KH Tour Giant cycling team) +2:16, 6. Kobes (Sparta Praha) +3:17.