Home » Aktuální téma, Závody

Galaxy Goldsprint bude na výstavě For Bikes

Submitted by on Čtvrtek, 20 Březen 2014No Comment
Galaxy Goldsprint bude na výstavě For Bikes

Závody na stacionárních kolech s pevným převodem je staronová cyklistická disciplína s více než 120tiletou historií, která v posledních letech prožívá své znovuzrození v celosvětovém měřítku. Pravidla tohoto závodu jsou velmi jednoduchá. Jedná se o závod, který spočívá ve sprintu na dráhovém kole upevněném v cyklotrenažéru (válcích) na 500 m. Dovolujeme si vás pozvat na malou ochutnávku Goldsprint závodu, který bude součástí expozice firmy CykloŠvec na sportovním veletrhu For Bikes 2014.

Závod bude veden dvoukolově. První kolo kvalifikace, kterou si v klidu zajedete při prohlídce expozice firmy CykloŠvec. A pokud váš  zajetý čas bude patřit mezi 16 nejlepších postupujete do finále. Samozřejmě, že závod se týká i něžného pohlaví a ne jen mužů. Finale Galaxy Gold sprint For Bikes 2014, které se pojede v odpoledních hodinach na hlavním podiu veletrhu For Bikes již bude zajímavou cyklistickou podívanou, protože se pojede jako vyřazovací závod dvojic – stylem „rychlá smrt“ – tedy kdo prohraje vypadá ze závodu.

Po tomto cyklistickém klání, ze kterého vzejdou vítěz a vítězka Galaxy Goldsprint For Bikes 2014 máme pro naše odvážné dámy, které se zúčastní Galaxy Goldsprint For Bikes 2014,  i kategorii miss Galaxy GoldSprint –  dámy nebude to tedy jen o cyklistice.

Svou účastí v závodě Galaxy Goldsprint na For Bikes 2014 nemůžete nic ztratit, ale naopak jen získat, jelikož startovné je zdarma a pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny od firmy CykloŠvec a startovné na celou serii závodů Galaxy série!

Závody Galaxy Goldsprint budou nově součástí závodů Galaxy série. Více o této novince a o celém seriálu najdete na www.cyklosvec.czwww.galaxy-serie.cz.

Comments are closed.