Home » Silniční cyklistika, Za jízdy, Závody

Závod míru nejmladších 2012

Submitted by on Pondělí, 7 Květen 2012No Comment

36.ročník mezinárodního cyklistického závodu kategorie kadet – GP Matoušek CZ – Czech Blades s.r.o a z ČESKÝ POHÁR žen a juniorek má za sebou poslední etapu časovku jednotlivců. V časovce zvítězil slovinský závodník Žan JERKIČ  časem – 00:21:09,451, když nejlepším Čechem se stal olomoucký závodník Vojtěch Toman (MAPEI Cyklo Kaňkovský) – 00:21:31,408
Celkovým vítězem se stal Slovák David Zverko – 05:04:15 před Klarisem Magnusem Bakem – 05:05:15 a Kogsttedem Tobiasem Morchem – 05:06:40 oba Dánsko – tým Team Sjaelland. Nejlepším Čechem byl táborský závodník Adam Ťoupalík (ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR) – 05:07:32, když do top desítky se vešel další český závodník z Prostějova Hynek Matouš (SKC Prostějov), který se umístil na 8 místě.

V kategorii žen a juniorek zvítězila v časovce Machačová  (ASC Dukla Praha) časem 00:22:38 a stala se tak celkovou vítězkou v této kategorii před Trefnou a Záleskou.