Home » Trénink, Týmy & závodníci, Za jízdy, Závody

Noční let nad Těškovem vyhrál Jakub Novák

Submitted by on Pátek, 17 Únor 2012No Comment

Velmi dobře byl obsazený večerní lyžařský běžecký závod volnou technikou na 10 km. Za umělého osvětlení a vlastních ,,čelovek,, vystartoval 40členný peloton ve Ski areálu Těškov na souboj s tmou a novou sněhovou nadílkou. Z vítězství se radoval Jakub Novák z SC Plzeň v čase 32.01min. Ladislav Provod z USK CS Plzeň krátce po startu získal náskok, který dokázal smazat jen Jakub Novák. Dvojice se držela v čele a v posledním ze 7 okruhů získal rozhodující náskok Jakub Novák a s přehledem zvítězil o 14s. Na 3. místě dojel Jakub Janoušek LK Škoda Plzeň -52s.

Mezi muži nad 45 let zvítězil Vladislav Razým, před Lubošem Rybou a rokycanským Luborem Slavíkem. V kategorii žen dominovala Martina Janoušková, která 4 okruhy ujela za 21.02 před Lucií Prokešovou – 7s. V ženách nad 45 let zvítězila Jana Naxerová za 24.07 před Janou Rybovou 26.20 z Rokycan