Home » Cyklokros, Za jízdy, Závody

Výsledky závěrečného 13.závodu a celkové pořadí TBC série 2013 v cyklokrosu

Submitted by cyklo on Pondělí, 16 Prosinec 2013No Comment
Výsledky závěrečného 13.závodu a celkové pořadí TBC série 2013 v cyklokrosu

Výsledky závěrečného 13.závodu TBC série 2013 – Lenora 14.12.2013

1.Libor Zavadil – VeloDvořák čas 48:08 / 60b
2.Pavel Linhart – CT WEBER 49:20 /50b
3.Olda Míka – Galaxy 50:17 /45b
4.Pavel Staněk – Apex Bike 51:13 /40b
5.Míra Jiřička – CykloJiřička –1kolo /35b
6.Míra Pechouš – CykloOlympia /30b
7.Petr Zikmund – CT WEBER /28b
8.Pavel Havránek – CT WEBER /26b
9.Martin Pexa – CykloJiřička –2kola /24b
10.Petr Červený – DiabloSport –3kola /22b
11.Jana Pichlíková – Diablosport /20b
12.Robert Sedlecký – SAK Lenora /19b
13.Filip Chrapan – SAK Lenora –4kola/18b
14.Roman Markovec – SAK Lenora /17b
15.Libor Sedlecký – SAK Lenora /16b

týmová soutěž – výsledky 13 závodu:

1.CT WEBER 88b
2.VeloDvořák 60b
3.CykloJiřička 59b
4.GalaxyCykloŠvec 45b
5.DiabloSport 42b
6.ApexBike 40b
7.SAK Lenora 37b
8.CykloOlympia 30b

konečné celkové pořadí TBC série po 13.závodě

1.Pavel LINHART – CT Weber 465bodů
2.Pavel STANĚK – ApexBikeJist. 372b
3.Miroslav PECHOUŠ- CykloOlympia 317b
4.Petr ZIKMUND – CT Weber 282b
5.Libor Zavadil VeloDvořák 258b
6.David Kníže Velo Dvořák 225b
7.Oldřich Míka – CykloŠvec 211b
8.Radek Bechyňský – Prodoli 208b
9.Miroslav JIŘIČKA – Cyklo Jiřička 199b
10.Karel JURÁŇ – DIABLO SPORT Č. K. 183b
11.Martin PEXA – CykloJiřička 162b
12.Ladislav Roučka – CykloOlympia 158b
13.Pavel Havránek CT WEBER 156b
14.Petr Holan – CT WEBER 154b
15.Martin Matějček Čez 140b
16.Tomáš KEPKA – CT Weber 132b
17.Adam ŤOUPALÍK – ČEZ 120b
18.Petr ČERVENÝ – Diablosport 116b
19.Véna Kašák Diablosport 113b
20.Lukáš Smola CK Příbram 91b
21.David KORČÁK cyklošvec 89b
22.Jan Písař Motošikule 85b
23.Martin Janata – Prodoli 83b
24.Jan ŠÍMA – Cyklo Extra ČB 70b
25.Jiří Kotrba – cyklošvec 63b
26.Karel Dvořák Jiko Čácha 62b
27.Jan Novák Čez 61b
28.Škarnitzl Jan- SRAM Rubena Trek 60 bodů
Tomáš Rous Rotor Bike 60b
30.Jana Pichlíková Diablo sport 51b
31. Vastl Jan- ČS Specialized 50bodů
Ondřej Bambula – ČeZ Tábor 50b
Václav Hlaváč – Cyklo Bery 50b
Šlégl Jiří Sokol Podlázky 50bodů
35.Svatoš Václav- TJ Sokol Holé Vrchy 48bodů
36. Josef Soukup- CykloBery 45b
Petr Cirkl Velo Dvořák 45b
38.Martin Meloun SportMeldy 44b
Vlastislav Gassenbauer All VOGUE 44b
40.Lukáš Mitas – RBBInvest 42b
Temniak Martin Rotorbike 40bodů
42.Jiří Kříž (cyklošvec) 38b
43. Jakub Suk Kalaš Team 37b
44.Martin LEPIČ – Moto Šikule Citroen35b
Koudelka Petr- Kona Cycling Point 35bodů
Beran Martin Ivar CS – Author 35bodů
47. Václav Píša – ČSOB 34b
48.Tomáš Benda –cykloBery 30b
Stanislav Bambula – ČeZ Tábor 30b
Šifla Ladislav Lawi 30bodů
51.Martin Kříž – CT WEBER 28b
Josef Kadlec VeloValenta 28b
Jaromír Skála 28b
54. Ladislav BUBLA – 27b
Štěpán Doucha ČEZ 27b
56.Václav Pavlík RBBInvest 26b
Tomáš KOUBA – VeloDvořák 26b
58.David Šimák ČEZ 22b
59.Dominik Drdek ČEZ 20b
Robert Sedlecký – SAK Lenora 19b
61.David Horký 18b
Petr FOUČEK – SBC 18b
Filip Chrapan – SAK lenora 18b
64.Daniel Tancer 17b
65.Jan Plachý CT WEBER 17b
Václav Dlouhý – Nepomuk 17b
Roman Makovec – SAK Lenora 17b
68.David Kášek – ČeZ Tábor 16b
Tomáš Rychetský BBBParts 16b
Štěpánová Karla Kona Cycling Point 16b
Libor Sedlecký – SAK lenora 16b
72.Ondřej Buzek 15b
Radek Koblic ČEZ 15b
Pavel Skála 15b
75.Ladislav Roučka ml.- SBC 14b
Lukáš Širhal 14b
Tomáš Rotbauer CT WEBER 14b
78.Petr Vencl -MKV Sport-14b
79. Vladislav Rychetský 13b
Jiří Bouša apexBike 13b
Tomáš Vlček – Řepice 13
82.Petr ŠULC – Tálín 12b
Martin Kalina Ricoh 12b
84.David VOKATÝ – Tálín 11b
Zdeněk Blažek Dolní Skrýchov 11b
86. Marek BATYSTA – Galaxy CykloŠvec 10b
Vladimír Tesař – Strakonice 10b
88.Roman KAREŠ 9b
Škarnitzlová Jitka Giant Cycling Point 9bodů
90.Jindřich PETROVSKÝ 8b
Oplt Libor Kona Cycling Point 8bodů
Václav Dlouhý 8b
93.Martin KUBÁK- JH 7b
Jan Burgstaller čez 7b
Červený Michal Bycicle Café 7bodů
96.David JAROŠ 6b
Karel Pešek 6b
David Havel MotoŠikule 6b
99.Filip Erben MotoŠikule 5b
Daniel Rajnoch SportBike 5b
101.Vojtěch Písař MotoŠikule 4b
102. Miroslav Lepič MotoŠikule 2b
Nový Jakub ČEZ Cyklo Tábor 2body
104.Jaroslav Med MotoŠikule 1b
Jaroslav Prix 1b
Budín – JikoČácha 1bod
107. Petr Mareš 0bodů
Nosek Pavel All Round
Motyka Adam A Bike Club Ostrava
Jílek Jakub Pardubice

konečné pořadí týmů TBC po 13.závodě

1.CT WEBER 997bodů
2.CykloOlympia 506b
3. Apex Bike Jistebnice 404b
4.Diablo Sport 401b
5.VeloDvořák 389bodů
6.CykloJiřička 370b
7.Galaxy Cyklošvec 361b
8.ČEZ Tábor 307b
9.Prodoli 291b
10.Sportcentrum Meldy 209b
11.MotoŠikule 127b
12.RotorBike 100b
13.CykloBery 95b
14.CK Příbram 91b
15.CykloExtra 80b
16.Jiko Čácha 63b
17.RBBInvest 62b
18.SRAM Rubena Trek 60 bodů
19.TJ Sokol Holé Vrchy 58bodů20.Kona Cycling Point 51bodů
21.Česká spořitelna Specialized 50bodů
Sokol Podlázky 50bodů
23ALL The Vogue 44b
24.Kalasracing 37b
SAK Lenora 37b
26.Ivar CS – Author 35bodů
27.ČSOB 34b
28. SBC 32b
29.Lawi 30bodů
30.BBB parts com 29b
31.Velo valenta 28b
32.Tálín 23b
33. MKV 14b
34.RicohImpromat 12
35.Kšiltovky Doní Skrýchov 11
36.Giant Cycling Point 9bodů
37.LovelPorracing :8bodů
38.Bycicle Café 7bodů
39.SportBike 5bb

Comments are closed.