Home » Aktuální téma, Cyklokros, Závody

Finále Českého poháru Masters v cyklokrosu

Submitted by on Pondělí, 17 Prosinec 2012No Comment

V Lužích v neděli 16.12.2012 bylo na programu finále Českého poháru Masters a následné vyhlášení celkového pořadí Českého poháru Masters 2012 . Trať, která vedla po louce byla opět promáčená deštěm a tím se stal okruh velice blátivý a náročný.

V kategorii muži M30 zvítězil jízdou start cíl Emil Hekele (Zekof Team), mezi muži M40 zvítězil Ivo Kovařík (SK Jiří Team Ostrava), v kategorii M50 Karel Krejčí (Sweep Cycling Chomutov), v kategorii ženy Masters Jitka Hodáňová (SK Prima Polička), ženy elite Elena Vaníčková (Remerx Merida team Kolín), muži elite Bronislav Mayer (SK Polička), kadeti Pavel Křížek Remerx – Merida Team Kolín.