Home » Aktuální téma, Giro d´Italia, Silniční cyklistika, Závody

Soupiska týmů na Giro d’Italia 2012

Submitted by cyklo on Úterý, 15 Květen 2012No Comment
Soupiska týmů na Giro d’Italia 2012

Pro příznivce Giro d’Italia 2012, kteří sledují televizní přenosy nebo se chystají letos na Giro osobně přinášíme soupisku týmů. Pro české příznivce jsou zajímavá čísla 192 – Jan Bárta v dresu německého týmu NETAPP  a 31 Roman Kreuziger – ASTANA, který si zatím vede velmi dobře.  S číslem 158 jede Martin Velits – OMEGA PHARMA-QUICKSTEP


LAMPRE – ISD (LAM)

(ITA)

1 SCARPONI Michele ITA
2 CUNEGO Damiano ITA
3 ULISSI Diego ITA
4 BONO Matteo ITA
5 MALORI Adriano ITA
6 NIEMIEC Przemyslaw POL
7 PIETROPOLLI Daniele ITA
8 RIGHI Daniele ITA
9 SPEZIALETTI Alessandro ITA

————————————————————————————————————————————–

AG2R LA MONDIALE (ALM)
(FRA)

11 GADRET John FRA
12 BELLETTI Manuel ITA
13 BERARD Julien FRA
14 BONNAFOND Guillaume FRA
15 DUPONT Hubert FRA
16 GASTAUER Ben LUX
17 GAZVODA Gregor SLO
18 MONTAGUTI Matteo ITA
19 PERGET Mathieu FRA

————————————————————————————————————————————–

ANDRONI GIOCATTOLI (AND)
(ITA)

21 RUJANO GUILLEN José VEN
22 SERPA PEREZ Jose Rodolfo COL
23 SELLA Emanuele ITA
24 FERRARI Roberto ITA
25 FELLINE Fabio ITA
26 DE MARCHI Alessandro ITA
27 RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel COL
28 OCHOA Carlos José VEN
29 RODRIGUEZ Jackson VEN

————————————————————————————————————————————–

ASTANA (AST)
(KAZ)

31 KREUZIGER Roman CZE
32 GASPAROTTO Enrico ITA
33 TIRALONGO Paolo ITA
34 PONZI Simone ITA
35 DYACHENKO Alexsandr KAZ
36 ZEITS Andrey KAZ
37 SEELDRAEYERS Kevin BEL
38 PETROV Evgeny RUS
39 KANGERT Tanel EST

BMC RACING (BMC)
(USA)

41 HUSHOVD Thor NOR
42 BALLAN Alessandro ITA
43 FRANK Mathias SUI
44 PHINNEY Taylor USA
45 PINOTTI Marco ITA
46 SANTAMBROGIO Mauro ITA
47 SANTAROMITA Ivan ITA
48 TSCHOPP Johann SUI
49 WYSS Danilo SUI

————————————————————————————————————————————-

COLNAGO – CSF INOX (COG)
(IRL)

51 POZZOVIVO Domenico ITA
52 MODOLO Sacha ITA
53 BATTAGLIN Enrico ITA
54 BRAMBILLA Gianluca ITA
55 PIRAZZI Stefano ITA
56 COLBRELLI Sonny ITA
57 LOCATELLI Stefano ITA
58 PAGANI Angelo ITA
59 COLEDAN Marco ITA

————————————————————————————————————————————

EUSKALTEL – EUSKADI (EUS)
(ESP)

61 NIEVE ITURALDE Mikel ESP
62 SAEZ Adrian ESP
63 IZAGUIRRE INSAUSTI Jon ESP
64 MINGUEZ AYALA Miguel ESP
65 CAZAUX Pierre FRA
66 CABEDO Victor ESP
67 VELASCO MURILLO Ivan ESP
68 TXURRUKA Amets ESP
69 OROZ UGALDE Juan Jose ESP

————————————————————————————————————————————-

FARNESE VINI – SELLE ITALIA (FAR)
(GBR)

71 POZZATO Filippo ITA
72 GATTO Oscar ITA
73 FAILLI Francesco ITA
74 RABOTTINI Matteo ITA
75 GUARDINI Andrea ITA
76 FAVILLI Elia ITA
77 DE NEGRI Pier Paolo ITA
78 MAZZANTI Luca ITA
79 BALLONI Alfredo ITA

FDJ-BIG MAT (FDJ)
(FRA)

81 CASAR Sandy FRA
82 DELAGE Mickael FRA
83 DEMARE Arnaud FRA
84 BONNET William FRA
85 MOUREY Francis FRA
86 SOUPE Geoffrey FRA
87 RASCH Gabriel NOR
88 ROLLIN Dominique CAN
89 VEIKKANEN Jussi FIN

————————————————————————————————————————————-

GARMIN-BARRACUDA (GRM)
(USA)

91 FARRAR Tyler USA
92 ROSSELER Sébastien BEL
93 BAUER Jack NZL
94 NAVARDAUSKAS Ramunas LTU
95 HESJEDAL Ryder CAN
96 HUNTER Robert RSA
97 RASMUSSEN Alex DEN
98 STETINA Peter USA
99 VANDEVELDE Christian USA

———————————————————————————————————————————–

ORICA – GREENEDGE (GEC)
(AUS)

100 GOSS Matthew Harley AUS
101 BEPPU Fumiyuki JPN
102 BOBRIDGE Jack AUS
103 IMPEY Daryl RSA
104 KEUKELEIRE Jens BEL
105 LANCASTER Brett AUS
106 MEIER Christian CAN
107 TUFT Svein CAN
109 VAITKUS Tomas LTU

————————————————————————————————————————————

KATUSHA (KAT)
(RUS)

111 RODRIGUEZ OLIVER Joaquin ESP
112 BRUTT Pavel RUS
113 IGNATYEV Mikhail RUS
114 KRISTOFF Alexander NOR
115 KUSCHYNSKI Aliaksandr BLR
116 LOSADA ALGUACIL Alberto ESP
117 MORENO FERNANDEZ Daniel ESP
118 SMUKULIS Gatis LAT
119 VICIOSO ARCOS Angel ESP

LIQUIGAS-CANNONDALE (LIQ)
(ITA)

121 BASSO Ivan ITA
122 AGNOLI Valerio ITA
123 BODNAR Maciej POL
124 CAPECCHI Eros ITA
125 CARUSO Damiano ITA
126 LONGO BORGHINI Paolo ITA
127 SALERNO Cristiano ITA
128 SZMYD Sylvester POL
129 SABATINI Fabio ITA

————————————————————————————————————————————

LOTTO BELISOL (LTB)
(BEL)

131 DE CLERCQ Bart BEL
132 BULGAC Brian NED
133 DE GREEF Francis BEL
134 BAK Lars Ytting DEN
135 BILLE Gaetan BEL
136 HANSEN Adam AUS
137 KAISEN Olivier BEL
138 MEERSMAN Gianni BEL
139 VANENDERT Dennis BEL

————————————————————————————————————————————–

MOVISTAR (MOV)
(ESP)

141 VISCONTI Giovanni ITA
142 BRUSEGHIN Marzio ITA
143 HERRADA LOPEZ José ESP
144 INTXAUSTI ELORRIAGA Benat ESP
145 LASTRAS GARCIA Pablo ESP
146 AMADOR BAKKAZAKOVA Andrey CRC
147 PARDILLA BELLON Sergio ESP
148 SAMOILAU Branislau BLR
149 VENTOSO ALBERDI Francisco José ESP

————————————————————————————————————————————–

OMEGA PHARMA-QUICKSTEP (OPQ)
(BEL)

151 CATALDO Dario ITA
152 BANDIERA Marco ITA
153 CHICCHI Francesco ITA
154 GOLAS Michal POL
155 MAES Nikolas BEL
156 PAUWELS Serge BEL
157 KWIATKOWSKI Michal POL
158 VELITS Martin SVK
159 VERMOTE Julien BEL

RABOBANK (RAB)
(NED)

161 RENSHAW Mark AUS
162 GARATE Juan Manuel ESP
163 BOS Theo NED
164 LEEZER Thomas NED
165 CLEMENT Stef NED
166 NIERMANN Grischa GER
167 SLAGTER Tom Jelte NED
168 BROWN Graeme AUS
169 VAN WINDEN Dennis NED

————————————————————————————————————————————–

RADIOSHACK-NISSAN (RNT)
(LUX)

171 SCHLECK Frank LUX
172 BAKELANTS Jan BEL
173 BENNATI Daniele ITA
174 HERMANS Ben BEL
175 NIZZOLO Giacomo ITA
176 OLIVEIRA Nelson Felipe Santos POR
177 ROHREGGER Thomas AUT
178 SERGENT Jesse NZL
179 ZAUGG Oliver SUI

————————————————————————————————————————————

SKY PROCYCLING (SKY)
(GBR)

181 CAVENDISH Mark GBR
182 EISEL Bernhard AUT
183 FLECHA GIANNONI Juan Antonio ESP
184 HENAO MONTOYA Sergio Luis COL
185 KENNAUGH Peter GBR
186 STANNARD Ian GBR
187 HUNT Jeremy GBR
188 THOMAS Geraint GBR
189 URAN URAN Rigoberto COL

————————————————————————————————————————————-

NETAPP (APP)
(GER)

191 BENEDETTI Cesare ITA
192 BARTA Jan CZE
193 SEUBERT Timon GER
194 SCHILLINGER Andreas GER
195 HUZARSKI Bartosz POL
196 HOLLENSTEIN Reto SUI
197 DIETZIKER Andreas SUI
198 BRANDLE Matthias AUT
199 SCHORN Daniel AUT

SAXO BANK (SAX)
(DEN)

201 TOSATTO Matteo ITA
202 LUND Anders DEN
203 GUSTOV Volodymir UKR
204 JÖRGENSEN Jonas Aaen DEN
205 HAEDO Juan José ARG
206 ROBERTS Luke AUS
207 CHRISTENSEN Mads DEN
208 BOARO Manuele ITA
209 HAEDO Lucas Sebastian ARG

————————————————————————————————————————————–

VACANSOLEIL-DCM (VCD)
(NED)

211 CARRARA Matteo ITA
212 DE GENDT Thomas BEL
213 FEILLU Romain FRA
214 LAGUTIN Sergey UZB
215 LARSSON Gustav SWE
216 MARCZYNSKI Tomasz POL
217 KEIZER Martijn NED
218 DENIFL Stefan AUT
219 SELVAGGI Mirko ITA

Comments are closed.