Home » Aktuální téma, Cyklokros, Týmy & závodníci, Závody

Jan Nesvadba vyhrál cyklokros v Praze

Submitted by on Neděle, 20 Listopad 2011No Comment

Jan Nesvadba vybojoval premiérové vítězství v hlavní kategorii Elite pro tým a fanoušky Madeta Fitness / Specialized. Za slunečného počasí se 13.11.2011 v pražských Řepých odehrál veřejný závod v cyklokrosu. Na start hlavního závodu Elite se postavil i mistr světa MTB Jaroslav Kulhavý, jezdci CT Tábor, Rubena Birell Specialized a další. Náš Jan Nesvadba se dokázal tentokráte vyhnout všem nástrahám náročné trati. Do posledního okruhu najížděla trojice  Jan Nesvadba – ‚ Bič ‘ , Jan Škarnitzl a Michal Boroš. Ten, ale tempu nestačil a odpadl. V závěrečném spurtu dokázal Jan Nesvadba porazit Jana Škarnitzla z týmu Rubena Birell Specialized a radoval se z vítězství. Děkujeme všem našim fanouškům za projevenou přízeň. Výborně jel i Tomáš Medek, který obsadil 8. příčku. Tomáš Svoboda vybojoval 11. místo.