Home » Aktuální téma, MTB

4.závod Galaxy série TREK MTB maraton Přes 3 vrchy Vysočiny vyhrál Jan Jobánek

Submitted by on Neděle, 10 Červenec 2011No Comment

Jan Jobánek /Merida biking team/ zvítězil ve 4.závodě Galaxy série v jubilejním 10 ročníku TREK MTB maratonu „Přes 3 vrchy Vysočiny“ v Horní Cerekvi na trati 85 km před Robertem Novotným /Sweep cycling/ a Tomášem Trunschkou /CaffeNannini.cz/. Mezi ženami vyhrála Pavla Nováková /Merida biking team/.

Na kratší trati 50 km vyhrál Pavel Bartoň /Eurofoam sport team/ a Zdeňka Němcová /Uniqua ALK Jihlava/

Závod proběhl za pěkného slunečného počasí. V cíli Jan Jobánek pochválil trať a zabezpečení závodu. Vyhrál zde poprvé i když už v Cerekvi několikrát startoval a zařadil se mezi vítěze 10 ročníků jejichž jména jsou na putovním poháru. Tito vítězové byli také pozváni letos na jubilejní ročník závodu.

V závodě tandemů vyhráli Milan Kladívko a Marek Batysta /Galaxy CykloŠvec/

Slavnostní start byl na náměstí, kde průvod s mažoretkami pochodoval až k ostrému startu. V cíli bylo možné vidět vystoupení hudebních skupin i mažoretek a seskoky parašutistů a nově i Cykloškola pro nejmladší závodníky.