Home » Aktuální téma, MTB, Týmy & závodníci, Závody

Čtvrtý závod Českého poháru cross country vyhráli Milan Spěšný a Tereza Huříková

Submitted by on Pondělí, 20 Červen 2011No Comment

Milan Spěšný z týmu S&H Superior zvítězil ve čtvrtém závodě Českého poháru horských kol cross country v Peci pod Sněžkou, stejně jako před týdnem v ČP na domácí trati v Plzni.  Na druhém místě dojel Jiří Friedl (Rubena Birell Specialized) a třetí Pavel Boudný (Česká spořitelna Specialized). Jan Škarnitzl ve žlutém trikotu vedoucího muže Českého poháru dojel čtvrtý a udržel si tak vedení v průběžném pořadí.
V závodě žen najížděla do posledního kola na prvním místě Jana Števková a za ní Tereza Huříková (Central Haibike Pro Team). Poslední okruh rozhodl o vítězce, když více sil měla Tereza. Týden po vítězství v maratonu Galaxy Petyša Tour v Rožnově získala další vítězství. Třetí dojela Pavla Havlíková.

V příštím roce v Peci na této trati proběhne mistrovství České republiky v cross country. Tento týden zde bude mít soustředění Remerx team pod vedením trenéra Jana Slavíčka.

Výsledky – muži:
1. Milan Spěšný (S&H Superior MTB) čas 1:32:09 hod.
2. Jiří Friedl (Rubena Birell Specialized) + 46 sek.
3. Pavel Boudný (Česká spořitelna Specialized) + 1:43 min.
4. Jan Škarnitzl (Rubena Birell Specialized) + 2:30 min.
5. Jiří Novák (S&H Superior MTB) + 3:07 min.
6. Filip Eberl (Remerx Cycling Team Kolín) + 4:04 min.
7. Ondřej Cink (Merida Biking Team) + 4:25 min.
8. Jan Nesvadba (KC Kooperativa SG Jablonec) + 4:34 min.
9. Michal Lami (Jump Sport Klub Košice) + 5:21 min.
10. Marek Rauchfuss (Remerx Cycling Team Kolín) + 5:54 min.

Výsledky – ženy:
1. Tereza Huříková (Central Haibike Pro Team) čas 1:34:50 hod.
2. Janka Števková (CK Epic Dohňany) + 1:41 min.
3. Pavla Havlíková (KC Kooperativa SG Jablonec) + 4:51 min.
4. Karolína Kalašová (Rubena Birell Specialized) + 6:20 min.
5. Jana Valešová (Superior Riders) + 16:01 min.

Kompletní výsledky najdete ZDE

Průběžné pořadí Českého poháru horských kol cross country 2011: 1. Škarnitzl 260, 2. Friedl 245, 3. Spěšný 215, 4. Rauchfuss 153, 5. Novák 141.

Ženy: 1. Havlíková 270, 2. Šulcová 216, 3. Ježková 185, 4. Valešová 175, 5. Kalašová155.