Home » Aktuální téma, MTB, Týmy & závodníci, Závody

Jakub Říha /GALAXY CYKLOŠVEC/ skončil 11. v prvním závodě Euro 4X Serie v belgickém Houffalize

Submitted by on Pátek, 13 Květen 2011No Comment
Písecký závodník Jakub Říha /GALAXY CYKLOŠVEC/ skončil na 11. místě v prvním závodě Euro 4X Serie v belgickém Houffalize v konkurenci nejlepších světových fourcrosařů.
Úřadující mistr světa ve fourcrossu Tomáš Slavík /RSP team/ dojel 13.  píše na svém profilu na Facebooku: Smůla se mě držela zuby nehty i v Belgii! Po vítězné kvalifikaci jsem v závodě skončil opět již v 1/4 finále. Po nepovedeném startu jsem upadl v druhé zatáčce

Říha startoval v novém zeleném dresu od písecké firmy Go! Ace sport. Teď čeká Jakuba Říhu o víkendu 2. závod Českého poháru v Aši a pak i maturita na střední škole v Písku.