Home » Aktuální téma, Foto, Týmy & závodníci, Závody

Favorit Brno na dráze i silnici – dvě vítězství Hampla

Submitted by on Čtvrtek, 31 Květen 2018No Comment

Dres Favoritu Brno byl o uplynulém víkendu hodně vidět. Hlavně díky Petru Hamplovi, který hned dvakrát vystoupil na nejvyšší stupeň. V rámci přípravy na mistrovství republiky vyhrál v sobotu střední trať na závodě Mamut Tour a v neděli slavil vítězství na Velké ceně města Krnova. Trio Tomáš Zechmeister, Adam Sekanina, Michal Procházka, startovalo na domácím dráhovém závodě 500+1 kolo, který se jel na brněnském velodromu. „Nejsme dráhoví specialisté, přesto jsme chtěli tenhle závod v jet a prezentovat se na něm co nejlíp. Kluci podle očekávání na nejvyšší příčky nedosáhli, ale na druhou stranu se v tom dráhovém balíku neztratili a k závodu přistoupili zodpovědně,“ řekl trenér Favoritu František Trkal. Závodníci Jihomoravského sportovního centra SCM2020 dosáhli vynikajících výsledků napříč kategoriemi i disciplínami. Konkrétně,  Junior Jan Voneš (Favorit BRNO)vyhrál 300 + 1 kolo, Anna Jaborníková 100+kolo (Sportcomplex) na velodromu v Brně a Štěpán Telecký (Favorit BRNO) přivezl celkově 1. místo a tedy i žlutý dres z Malého Závodu Míru Lanškrouně.