Home » Aktuální téma, Foto, Týmy & závodníci, Závody

Juniorský reprezentant František Honsa vyhrál novoroční závod O velkou cenu Eko komíny s.r.o. v Rokycanech

Submitted by on Čtvrtek, 4 Leden 2018No Comment

Pro vítězství na jubilejním 20. ročníku novoročního závodu z Rokycan na vrchol Žďáru si dojel 17 letý František Honsa z týmu České spořitelny před loňským vítězem Janem Rajchartem z týmu Elkov Author a Josefem Hořejším z AC SPARTA PRAHA. Traťový rekord na trase dlouhé 4400m odolal a stále je držitelem Jan Rajchart. Vítěz ztratil 1:20 min na rekordní čas. Závod se rozhodl 1500 m před cílem, kdy František Honsa v nájezdu do technické pasáže odjel soupeřům a v běžecké pasáži zvyšoval náskok, který dělal v cíli 1 minutu.
V kategorii běžců zvítězil Jan Šneberger Falcon Rokycany v čase 19:06. S minutovou ztrátou doběhl Jiří Rosol z Loko Beroun a David Lukáš z Plzně. Mezi ženami na kole zvítězila Anna Součková CK Loko Rakovník a v běhu byla nejrychlejší Andrea Franková Loko Beroun. Závod byl vypsán i pro žákovskou kategorii do 15 let. Kategorii žáků vyhrál Štěpán Krula a v žákyních dojela Nela Jedličková oba z MS Bike Plzeň.

VC Eko komíny s.r.o.: 1.1.2018