Home » Aktuální téma, Cyklokros, Foto, Týmy & závodníci, Závody

Fotogalerie z Toi Toi Cupu v Hlinsku

Submitted by on Neděle, 15 Říjen 2017No Comment

Mistryně ČR 2017 na silnici a v časovce Nikola Nosková /VZW Cyclocross Vorselaar/ nově závodí v cyklokrosu na Stevens Bikes Super Prestige. V Hlinsku jela první závod cyklokrosové sezony. V průběhu závodu držela třetí místo, ale po pádu dojela čtvrtá mezi ženami. Vyhrála její bývalá oddílová kolegyně Pavla Havlíková.

Tomáš Paprstka v přilbě, brýlích a tretrách Catlike a s řetězem KMC vyhrál Toi Toi Cup v Hlinsku.

Emil Hekele /Stevens Bikes – Emilio sport/ v Českém poháru Toi Toi Cupu v Hlinsku v úvodu jel první dvě kola v čele s Tomášem Paprstkou. Přepálil začátek a v závěru mu síly trochu scházely a dojel na 9. místě. Celkově je v Toi Toi Cupu po 3 závodech šestý.

Kompletní výsledky mužů

3. závod Českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu v Hlinsku :

Muži: 1. Paprstka (Expres CZ-Scott Kolín) 59:42, 2. Haring (SR) -7, 3. Nesvadba (Expres CZ-Scott Kolín) -10, 4. Konwa (Pol.) -1:15, 5. Bína (Kolokrám.cz – Svijany) -1:20, 6. Škarnitzl (Sram Mitas Trek) -1:24. Průběžné pořadí: 1. Paprstka 87, 2. Konwa 80, 3. Nesvadba 79.

Ženy: 1. Havlíková (Kooperativa Jablonec n/N) 41:10, 2. Czeczinkarová (Sram Mitas Trek) -49, 3. Štěpánová (N1 Team) -1:11, 4. Nosková (VZW Vorselaar) -2:02, 5. Keseg Števková (SR) -2:15, 6. Heiglová (Rak.) -2:20. Průběžné pořadí: 1. Havlíková 90, 2. Czeczinkarová 84, 3. Štěpánová 84.