Home » Aktuální téma, Cyklokros, Foto, Závody

David van der Poel vyhrál Toi Toi cup v cyklokrosu ve Slaném

Submitted by on Pátek, 18 Listopad 2016No Comment

V Toi Toi cupu 2016 v cyklokrosu ve Slaném vyhrál David van der Poel. Čtvrtý dojel nejlepší z Čechů Michael Boroš /oba na kolech Stevens/ . Sedmý dojel Tomáš Paprstka a desátý Emil Hekele  (Stevens – Emilio Sport)
Přidat obrázek
Pořadí kategorie mužů: 1. David van der Poel (NED, Beobank-Corendon) 1:00:05, 2. Daan Soete (BEL, Telenet Fidea) +0:01, 3. Wietse Bosmans (BEL,Beobank – Corendon) +0:31, 4. Michael Boroš (Era Real Estates – Circus) +0:43, 5. Diether Sweeck (BEL, Era Real Estates – Circus) +1:06, 6. Yorben van Tichelt (BEL, Marlux – Napoleon Games) +1:15, 7. Tomáš Paprstka (Expres CZ Merida Kolín) +1:27, 8. Steve Chainel (FRA, Cross Team by 4) +2:08, 9. Marcel Meisen (GER, Steylaerts) +2:24, 10. Emil Hekele (Stevens – Emilio Sport) +2:28.

Mezi ženami vyhrála Pavla Havlíková. Mezi juniory vyhrál opět Jan Gavenda (Cycling academy Tábor) na kole Stevens. V kadetech vyhrál Němec Tom Lindner (ESV Lok Zwickau), 2. Jakub Hník (Mapei Merida Kaňkovský), 3. Jakub Ťoupalík (Cycling Academy Tábor), který jezdí také na kole Stevens stejně jako jeho bratr Adam, který se nyní připravuje na Malorce. Mezi žáky startoval Libor Švec /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ na Stevens Bikes Namur poprvé v cyklokrosovém závodě. V blátě to bylo pro něj i další žáky dost náročné…