Home » Aktuální téma, Foto, Silniční cyklistika, Týmy & závodníci, Závody

Lidice 2015 vyhrál Pietrula

Submitted by on Neděle, 31 Květen 2015No Comment

Poslední královská etapa dlouhá 155km se jela již tradičně na Křivoklátu. Celý tým pracoval pro svého lídra Martina Boubala, který bojoval o celkové prvenství. Díky několika únikům, které vyprovokovali z velké části závodníci domácího týmu se peloton rozpadl na malé skupinky. Martin Boubal dojel dnes do cíle na čtvrtém místě a přišel tak o cenné bonifikační vteřiny, které mu chyběli v celkovém pořadí. Martin Boubal alespoň vyhrál soutěž o nejlepšího příbramského závodníka, kterou vypsal ředitel závodu.

Výsledky:

3. etapa – Křivoklátská (154,7 km):

1. Hampl (Favorit Brno) 3:59:22, 2. Pietrula (Dukla Praha) +3, 3. Dvorský (MIX2 Lawi Author Team) +7, 4. Boubal (CK Příbram Fany Gastro) +10, 5. Sekanina (Favorit Brno) +11, 6. Reiter (Rak.) +16, 14.Hebík, 33.Smola, 34. Kasperkiewicz (všichni CK Příbram Fany Gastro)

Konečné pořadí:

1. Pietrula 8:42:29, 2. Hampl +15, 3. Sekanina +17, 4. Boubal +19, 5. Bláha (Dukla /Praha) +41, 6. Dvorský +42, 14.Hebík +2:31, 25. Malik +22:40, 32. Smola +34:22, 35. Kasperkiewicz +37:56 (všichni CK Příbram Fany Gastro)

Vrchařskou soutěž vyhrál Jan Svorada z týmu puskinak.cz a bodovací soutež Hampl.

Bodovací soutěž – 7. Boubal, 18. Hebík (oba CK Příbram Fany Gastro)

Vrchařská soutěž – 10. Malik (CK Příbram Fany Gastro)