Home » Aktuální téma, Silniční cyklistika, Týmy & závodníci, Závody

Slavia Praha opět vítězí

Submitted by on Středa, 6 Květen 2015No Comment

Po půlroční pauze, kdy se nám mimochodem narodily dvě budoucí cyklistky (v únoru Nicol Koprová a o měsíc později Helenka Jelínková), jsme tu opět s měsíčním hodnocením naší činnosti. Tentokrát za měsíc duben, kdy jsme si dokázali připsat i první vítězství. O tento zápis se postaral Pavel Jelínek. Ale pěkně od začátku.
Prvním závodem sezóny 2015 byl již 21. března MTB závod Pražského Poháru, kde Jan Kučera obsadil 8.místo. Ostatní závody byly již v dubnu. Mezi ty nejpovedenější lze počítat Hosínskou časovku, kterou Pavel Jelínek suverénně vyhrál napříč všemi kategoriemi. Další naši závodníci dojeli Karel Kopr 14., Tomáš Hrůza 32. a Jan Kučera 39. Z hlediska celoročních soutěží zatím drží Pavel Jelínek první místo ve své oblíbené Jihočeské amatérské lize. Jan Kučera je druhý v Pražském Poháru veteránů. Karel Kopr je zatím v Extralize Masters na 8.místě.
Doufáme, že i v květnu budeme dále dobře reprezentovat náš klub a za měsíc se opět ozveme s dalším přehledem výsledků.

21.3. Pražský pohár MTB  J.Kučera 8.místo, (2.místo v Masters)

5.4. VC Fany Gastro P.Jelínek 32.místo (Elite)

8.4. Giant liga Plzeň  K.Kopr 33.místo (Elite)

12.4. Aichacher Frühjahrsstraßenpreis   33. místo P. Jelínek  (Elite)

15.4. Giant liga Plzeň K.Kopr 28.místo (Elite)

19.4. JAL Hostýnská časovka P.Jelínek 1.místo (absolutní pořadí), 14.místo K.Kopr (8.místo kat.C ), 32.místo T.Hrůza ( 8.místo kat. A), 39.místo J.Kučera (14.místo C )

26.4. Extraliga Masters Hodkovice n/M. K.Kopr 23.místo (8.místo B)

29.4. Giant liga Plzeň  K.Kopr 26.místo ( Elite)