Home » Aktuální téma, Cyklokros

Niels Albert vyhrál poslední závod GvA, Zdeněk Štybar druhý a Sven Nys vyhrál celý seriál GvA

Submitted by on Pondělí, 21 Únor 2011No Comment

Zdeněk Štybar zakončil sezónu posledním závodem GvA v Oostmalle na 2. místě. Vítězství vybojoval Niels Albert, celkovým vítězem se stal Sven Nys.

Zdeněk Štybar na svém webu www.zdenekstybar.com uvádí: „Mám trošku rozporuplné pocity. Chtěli jsme totiž dotáhnout Kevina Pauwelse k celkovému vítězství. Byl to náš hlavní cíl. Bohužel měl v posledním kole defekt a už se nám nepodařilo dostat ho zpátky do čela,“ řekl Štyby. „Kevin by si to za celou sezónu zasloužil, ale nedá se nic dělat, je to sport,“ dodal.

Zdeněk Štybar od 1. března už bude nosit dres stáje Quick Step. Bude závodit na silnici, ale i v cyklokrosu.

Výsledky: 1. Niels Albert 57:27, 2. Zdeněk Štybar +27, 3. Bart Aernouts +28, 4. Sven Nys +29, 5. Bart Wellens +31, 6. Rob Peeters +34, 7. Gerben De Knegt +35, 8. Klaas Vantornout +36, 9. Kevin Pauwels +37, 10. Tom Meeusen +40.

Konečné pořadí GvA –
Gazet van Antwerpen Trofee 2010/11:: 1. Nys 169, 2. Štybar 163, 3. Pauwels 160, 4. Albert 141, 5. Wellens 129, 6. Vantornout 121, 7. Aernouts 90, 8. Meeusen 86.