Home » Aktuální téma, MTB, Trénink, Týmy & závodníci, Závody

17. ročník závodu o Velkou cenu Eko Komíny v Rokycanech vyhrál opět Jan Rajchart

Submitted by on Pátek, 2 Leden 2015No Comment

32 běžců a cyklistů se zúčastnilo společného závodu na vrchol kopce Žďár u Rokycan. Závod do vrchu na 4 km vyhráli odchovanci cyklotýmu Stupno Jan Rajchart před Ondřejem Paurem. Na třetím místě dojel Lukáš Kobes z AC SPARTA PRAHA ( Domažlice) a mezi běžci kraloval Jan Šnebergr před rokycanským Petrem Minaříkem.
Od startu se vytvořila na čele 3 členná skupina cyklistů, která dojela společně až pod hlavní stoupání, kde se trojice rozdělila a Jan Rajchart odjel pronásledovatelům.
Do cíle přijel v čase 15:39 a zaostal za loňským časem i vzhledem ke sněhu na trati. Vítěz ani tentokrát nedosáhl na prémii 10 000,- Kč určenou pro nového rekordmana trati. První běžec Jan Šnebergr rozhodl závod ve svůj prospěch již 1 km před cílem a vylepšil si tak svoje loňské třetí místo.

1. Šneberger Jan Falcon Rokycany 19:31
2. Minařík Petr Rokycany 20:00
3. Kunc Jiří 321 START 20:53
4. Krs Jan 321 START 21:46
5. Poborský Karel Rokycany 22:50
6. Moudrý Ondřej 321 START 23:17
7. Lukáš David Plzeň 23:32
8. Korytár Jan Falcon Rokycany 23:47
9. Ježek Martin Plzeň Újezd 24:06
10. Eminger Zdeněk Praha 25:11